1 жовтня 2018 року

Актуально

Реформи охорони здоров'я !
Міжнародні закупівлі !
Накази Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе
Питання-відповідь !

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Доступні ліки Далі

Дивитись повністю

Карта проектів МОЗ в Україні Далі

Дивитись повністю

Проект «Є ЛІКИ» Далі

Дивитись повністю

Реєстрація на прийом громадян Далі

Дивитись повністю

Повідомити про корупцію Далі

Дивитись повністю

Спільний проект Далі

Дивитись повністю

Новини у твіттері Далі

Дивитись повністю

Головна сторінка

Новини Усі
05.12.2017

Платформа ефективного регулювання (PRO) розробила інструмент для лікарів, які розглядають можливість відкрити кабінет сімейного лікаря в Україні. Відповівши на кілька запитань, ви отримаєте перелік необхідних процедур і документів. Так, за посиланням https://regulation.gov.ua/startup/id8/city-all ви переходите до інтерактивного помічника і проходите тест: відповідає на запитання про зручну систему оподаткування, найм приміщення, працівників тощо. На основі ваших відповідей система формує перелік процедур, які треба буде здійснити для реєстрації власної практики, і необхідні документи.

05.12.2017

Сьогодні, 5 грудня, відбувся конкурсний відбір на посаду Генерального директора Державної установи "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України". Комісія заслухала конкурсні пропозиції учасників відкритого відбору Володимира Курпіти та Романа Родини. Комісія одностайно визначила переможцем відкритого відбору кандидатів на посаду Генерального директора ДУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України" Володимира Курпіту.

05.12.2017

Уряд ухвалив проект Указу Президента України «Про призначення державних стипендій видатним діячам охорони здоров‘я». Цього року державну стипендію отримають 83 медики. Людей, які увійшли до списку стипендіатів, ми відбирали дуже ретельно. Цього року це переважно лікарі та медпрацівники з АТО чи ті, хто рятував поранених бійців у лікарнях по всій країні. Уперше серед стипендіатів з‘явилися медсестри та молодші медсестри. Серед медиків, яких ми хочемо відзначити цьогоріч, немало молодих людей. Середній вік стипендіатів – 47 років. Наймолодшій – медичній сестрі з лікарні Мечникова у Дніпрі – усього 25. Разом зі своїми колегами вона у надскладних умовах рятувала військовослужбовців і добровольців під час масового надходження поранених, коли допомогла 120-м людям.

04.12.2017

Громадська організація «Фундація прав людини» оголошує набір учасниць Зимової школи-тренінгу «Як стати блогером» для жінок-лідерів з активною громадянською позицією. Перевага надаватиметься кандидаткам, задіяним у сфері медицини чи захисту прав внутрішньо переміщених жінок у Львівській, Київській та Кіровоградській областях. Проект «I am Media: Empowerment Advocacy Programme for Internally Displaced Women» покликаний посилити голос внутрішньо переміщених жінок на місцевому рівні через системне використання сили блогерства у соціальних медіа. Головне завдання проекту, що впроваджується за підтримки Robert Bosch Foundation, – підготувати групу блогерок, які реагуватимуть на різноманітні суспільно-політичні процеси, що мають суспільний резонанс на місцевому або національному рівнях, через публікацію власної позиції у форматі блогу (відео, аудіо чи текст). Проект триватиме 6 місяців.

04.12.2017

Встигати за тенденціями у світовій медицині сьогодні набагато легше. Інформація щодо міжнародних протоколів, ліків, досвід передових фахівців є у відкритому доступі. Потрібно лише знати, де шукати. Ці ресурси стануть у нагоді як студентам й початківцям, так і досвіченим лікарям. 1. BMJ – авторитетне фахове видання для медиків по всьому світі. Зараз їхні два найбільших освітніх ресурси доступні безкоштовно для українських лікарів - це BMJ Best Practice та BMJ Learning. Цінний матеріал, якщо ви лише починаєте працювати в медицині. За посиланням https://goo.gl/VevtBE ви знайдете контактні дані координаторів, які забезпечуватимуть надання кодів доступу до ресурсу у вашому регіоні.

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка