28 січня 2020 року

Публікації
ОГОЛОШЕННЯ

04.12.2017

Комісія з проведення конкурсного відбору на зайняття посади Генерального директора Державної установи "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" розглянула подані документи претендентів

28 листопада 2017 року о 12:00 в МОЗ відбулося засідання Комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади Генерального директора Державної установи "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" (далі – комісія), рішення про проведення якого прийнято наказом МОЗ від 31.10.2017 № 1350.

На засіданні комісії було розкрито пакети документів, поданих претендентами для участі у конкурсного відбору на зайняття посади Генерального директора Державної установи "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" та перевірено їх відповідність зазначеним в оголошенні вимогам.

На конкурсний відбір на зайняття посади Генерального директора Державної установи "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" надійшли документи від 2 претендентів.

Розглянувши подані претендентами документи, комісія вирішила:

    Допустити до участі в конкурсному відборі на зайняття посади Генерального директора Державної установи "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України": Курпіту Володимира Івановича та Родину Романа Анатолійовича.

Засідання комісії з розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору на зайняття посади Генерального директора Державної установи "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" відбудеться 05 грудня 2017 року о 12 год. 00 хв.

Акредитація представників засобів масової інформації здійснюється до 17:00 04 грудня 2017 року за телефоном (044) 253-69-75. Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка