19 вересня 2019 року
Фармаконагляд Мобільний зв’язок та здоров’я людини Малюнки-попередження на упаковці тютюнових виробів
Сімейна медицина Відповіді фахівців Медико-санітарне забезпечення оздоровлення дітей
Вакцинопрофілактика Лікування за кордоном Медичне запезпечення у сфері безпеки дорожнього руху
Профілактика захворюваності Медико-соціальна експертиза Безкоштовне медичне обслуговування

Послуги та рекомендації :: Актуальні питання :: Профілактика захворюваності
Інформація щодо захворювань спричинених вірусом Ебола в країнах Західної Африки


За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я в країнах Західної Африки продовжують реєструватися спалахи захворювань спричинених вірусом Ебола.

З початку 2014 року в Гвінеї, Сьєрра-Леоне та Ліберії зареєстровано 1201 випадок інфікування людей вірусом Ебола, з яких 672 закінчилися летально.

За інформацією Міністерства охорони здоров'я Ліберії, у семи з п'ятнадцяти провінцій країни зареєстровані випадки інфікування людей вірусом Ебола. З метою запобігання поширенню захворювань, Ліберія оголосила про закриття кордону. Усі пункти пропуску через кордон будуть закриті, за виключенням аеропорту столиці країни м. Монровія та трьох пунктів пропуску на кодоні з Гвінеєю та Сьєрра-Леоне. Урядом країни прийнято рішення про тимчасову заборону проведення зібрань та політичних демонстрацій у регіонах, де зареєстровані випадки захворювань.

Cитуація щодо поширення вірусу Ебола у деяких регіонах Гвінеї стабілізувалася. З метою оперативного прийняття рішень щодо запобігання поширенню вірусу Ебола, у Конакрі відкрито регіональний центр координації.

У Сьєрра-Леоне спостерігається зростання кількості інфікованих вірусом Ебола. На минулому тижні перший випадок захворювання був зареєстрований у столиці країни м. Фрітаун.

Медичні власті Нігерії повідомили про реєстрацію першого випадку захворювання, спричиненого вірусом Ебола у м. Лагосі. Громадянка Ліберії померла в госпіталі нігерійської столиці. Вживаються заходи з метою виявлення контактних осіб. У зв'язку з реєстрацією спалахів захворювань, спричинених вірусом Ебола, головна авіаційна компанія Нігерії "Arik" з 26 липня 2014 року припинила польоти до Ліберії та Сьєрра-Леоне.

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка