25 червня 2019 року

Публічна інформація
Наказ від 23.11.2004 № 566 Про затвердження Протоколів надання медичної допомоги за спеціальностями "ортопедична стоматологія"..

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
23.11.2004 N 566
м.Київ
Про затвердження Протоколів надання медичної допомоги за спеціальностями "ортопедична стоматологія", "терапевтична стоматологія", "хірургічна стоматологія", "ортодонтія", "дитяча терапевтична стоматологія", "дитяча хірургічна стоматологія"

На виконання спільного наказу Міністерства охорони здоров'я України та Академії медичних наук України від № 222/33 від 28.04.04 та № 423/59 від 11.9.03 та з метою покращення надання стоматологічної допомоги населенню в Україні

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Протоколи надання медичної допомоги за спеціальностями "ортопедична стоматологія", "терапевтична стоматологія", "хірургічна стоматологія", "ортодонтія", "дитяча терапевтична стоматологія", "дитяча хірургічна стоматологія" (далі - Протоколи, додаються).

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Севастопольської міської, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської державних адміністрацій, керівникам лікувально-профілактичних закладів, підпорядкованих МОЗ України:

2.1. Забезпечити впровадження в діяльність закладів охорони здоров'я Протоколів починаючи з 1 січня 2005 року.

3. Департаменту організації медичної допомоги населенню, управлінню організації медичної допомоги дітям і матерям, головним позаштатним спеціалістам МОЗ України за фахом "ортопедична стоматологія", "терапевтична стоматологія", "хірургічна стоматологія", "ортодонтія", "дитяча стоматологія" у разі надходження пропозицій при їх доцільності вносити зміни до цих Протоколів не частіше одного разу на рік.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров'я України від 31.08.04 № 435 "Про затвердження Протоколів надання медичної допомоги дітям за спеціальністю "дитяча терапевтична стоматологія".

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я Загороднього В. В.

Міністр А.В.ПідаєвЗавантажити: 3386_N566_1.zip ( 529.6 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка