25 червня 2019 року

Публічна інформація
Наказ від 07.04.2006 № 206 Про затвердження клінічних протоколів

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
07.04.2006 N 206
м.Київ
Про затвердження клінічних протоколів

На виконання пункту 22 розділу „Діагностика, лікування, догляд і підтримка людей, що живуть з ВІЛ-інфекцією/СНІДом" Національної програми забезпечення профілактики Віл-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД на 2004-2008 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 року № 264 та з метою вдосконалення антиретровірусної терапії вагітних та роділь і лікування опортуністичних інфекцій та ВІЛ-асоційованих захворювань у дітей

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Клінічні протоколи з антиретровірусної терапії вагітних та роділь та з лікування опортуністичних інфекцій та ВІЛ-асоційованих захворювань у ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей (далі - Протоколи, додаються)

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Львівської та Черкаської, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управління охорони здоров'я та курортів Вінницької та управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації та управління охорони здоров'я Севастопольської міської державної адміністрації:

2.1. Забезпечити впровадження Протоколів в діяльність закладів охорони здоров'я, які надають медичну допомогу ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД.

2.2. Організувати здійснення контролю надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД у відповідності до Протоколів.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я України Івасюка В. П.

 

  В.Л.Весельський

 Завантажити: 5831_dodatok.zip ( 61.8 Kb ), 5831_dodatok 1.zip ( 300.7 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка