25 червня 2019 року

Публічна інформація
Наказ від 13.04.2007 № 182 Про затвердження Клінічних протоколів

Версія для друку
Статус: Втратив чинність
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
13.04.2007 N 182
м.Київ
Про затвердження Клінічних протоколів

На виконання п.22 заходів Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2004-2008 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 року № 264 та програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні", яка реалізується за рахунок коштів гранту Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити „Клінічний протокол діагностики та лікування опортуністичних інфекцій і загальних симптомів у ВІЛ-інфікованих дорослих та підлітків" та „Клінічний протокол з антиретровірусного лікування та здійснення медичного спостереження за дітьми, хворими на ВІЛ-інфекцію" (далі - Протоколи), додаються.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальнику управління охорони здоров'я та курортів Вінницької обласної держадміністрації, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Львівської, Харківської обласних державних адміністрацій, начальникам Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської і управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, начальникам Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київського та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій довести Протоколи до відома медичних працівників лікувально-профілактичних закладів, що надають медичну допомогу хворим на ВІЛ-інфекцію/СНІД.

Термін виконання: до 30 квітня 2007 року.

3. Вважати такими, що втратили чинність „Клінічний протокол лікування опортуністичних інфекцій у хворих на ВІЛ-інфекцію та СНІД" та „Клінічний протокол антиретровірусної терапії ВІЛ-інфекції у дітей" затверджені наказом МОЗ України від 12 грудня 2003 року № 580 „Про удосконалення лікування хворих на ВІЛ-інфекцію та СНІД".

4. Вважати таким, що втратив чинність „Клінічний протокол антиретровірусної терапії ВІЛ-інфекції у дорослих та підлітків" затверджений наказом МОЗ України від 12 грудня 2003 року № 580 „Про удосконалення лікування хворих на ВІЛ-інфекцію та СНІД" за виключенням розділу „Постконтактна профілактика" зазначеного Клінічного протоколу.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра Орду О.М.

 

Міністр Ю.О.ГайдаєвЗавантажити: 7799_dodatok.rar ( 155.7 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка