25 червня 2019 року

Публічна інформація
Наказ від 30.12.2008 № 826 Про затвердження Клінічного протоколу діагностики та лікування вірусного гепатиту С у дорослих, хворих на ВІЛ-інфекцію

Версія для друку
Статус: Втратив чинність
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
30.12.2008 N 826
м.Київ
Про затвердження Клінічного протоколу діагностики та лікування вірусного гепатиту С у дорослих, хворих на ВІЛ-інфекцію

На виконання Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги і лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2004-2008 роки, Концепції стратегії дій уряду, спрямованих на запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2011 року, з метою удосконалення надання медичної допомоги хворим на ВІЛ-інфекцію/СНІД відповідно до рекомендацій ВООЗ та забезпечення раціонального застосування препаратів для лікування вірусного гепатиту С

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Клінічний протокол діагностики та лікування вірусного гепатиту С у дорослих, хворих на ВІЛ-інфекцію (далі - Протокол), що додається.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, директору ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського АМН України" (за згодою) забезпечити впровадження Протоколу, затвердженого пунктом 1 цього наказу, в підпорядкованих лікувально-профілактичних закладах, в яких надається медична допомога хворим на ВІЛ-інфекцію.

3. Директору Українського центру профілактики та боротьби зі СНІДом МОЗ Щербінській А.М.забезпечити контроль за призначенням та моніторингом ефективності лікування вірусного гепатиту С у хворих на ВІЛ-інфекцію.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Міністр В.М.КнязевичЗавантажити: 826.rar ( 59.8 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка