25 червня 2019 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 23.07.2010 № 618 "Про внесення змін до наказу МОЗ від 28.08.2009 №649 "Про затвердження клінічних протоколів лікування дітей з солідними новоутвореннями"

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
23.07.2010 N 618
м.Київ
Про внесення змін до наказу МОЗ від 28.08.2009 №649 "Про затвердження клінічних протоколів лікування дітей з солідними новоутвореннями"

З метою покращення надання медичної допомоги дітям із злоякісними новоутвореннями

НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 28.08.2009 № 649 "Про затвердження клінічних протоколів лікування дітей з солідними новоутвореннями" та клінічних протоколів, затверджених цим наказом, такі зміни:

1.1. Нумерацію підпунктів 1.1. та 1.2. пункту 2. замінити цифрами 2.1. та 2.2 відповідно.

1.2. Клінічний протокол лікування сарком м'яких тканин у дітей доповнити розділом "Лікування рефрактерних та рецидивних рабдоміосарком у дітей" (додається);

1.3. Клінічний протокол лікування нейробластом у дітей доповнити розділом "Лікування нейробластоми при рефрактерності до терапії першої лінії" (додається);

1.4. У Клінічному протоколі лікування пухлин центральної нервової системи у дітей (медулобластома, епиндимома, примітивна нейроектодермальна пухлина):

14.1. Назву викласти у новій редакції: "Клінічний протокол лікування пухлин центральної нервової системи у дітей (медулобластома, епиндимома, примітивна нейроектодермальна пухлина, астроцитома, гліобластома, олігодендрогліома)";

1.4.2. Доповнити розділом "Лікування гліальних пухлин ЦНС (астроцитома, гліобластома, олігодендрогліома)" (додається);

1.5. Клінічний протокол лікування екстракраніальних герміногенних пухлин у дітей доповнити розділом "Лікування герміногенних пухлин, рефрактерних до стандартного лікування (друга лінія терапії)" (додається).

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам лікувально-профілактичних закладів, що належать до сфери управління МОЗ, забезпечити впровадження в діяльність закладів охорони здоров'я змін до клінічних протоколів лікування дітей з солідними новоутвореннями відповідно до п.1 цього наказу, починаючи з 1 вересня 2010 року.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Мостовенко Р. В.

Міністр З.М.МитникЗавантажити: N618dodatok.rar ( 18.9 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка