10 грудня 2019 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 21.09.2010 № 798 "Про затвердження методичних рекомендацій "Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
21.09.2010 N 798
м.Київ
Про затвердження методичних рекомендацій "Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу"

Відповідно до вимог статті 40 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та з метою методичного забезпечення діяльності державної санітарно-епідеміологічної служби та закладів охорони здоров'я з питань застосування дезінфікуючих засобів для профілактики внутрішньолікарняних інфекцій

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити методичні рекомендації "Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу", що додаються.

2. Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду довести методичні рекомендації "Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу" до відома Міністра охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальників управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Головним державним санітарним лікарям АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя, на водному, повітряному, залізничному транспорті, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду Мухарську Л. М.

Перший заступник Міністра,
головний державний санітарний
лікар України


С.А.РиженкоЗавантажити: N798dodatok.rar ( 85.7 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка