25 червня 2019 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 27.09.2010 № 810 "Про затвердження переліку тем клінічних настанов та уніфікованих клінічних протоколів медичної допомоги для опрацювання в 2010-2011 роках"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
27.09.2010 N 810
м.Київ
Про затвердження переліку тем клінічних настанов та уніфікованих клінічних протоколів медичної допомоги для опрацювання в 2010-2011 роках

Відповідно до наказів МОЗ України та АМН України від 19.02.2009 № 102/18, від 03.11.2009 № 798/75 "Про затвердження методичних рекомендацій "Уніфікована методика з розробки клінічних настанов, медичних стандартів, уніфікованих клінічних протоколів медичної допомоги, локальних протоколів медичної допомоги (клінічних маршрутів пацієнтів) на засадах доказової медицини" (частини перша, друга) та відповідно до протоколу №1 засідання конкурсної комісії з розгляду заявок для формування переліку тем на адаптацію клінічних рекомендацій від 29.07.2010 року

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити перелік тем клінічних настанов та уніфікованих клінічних протоколів медичної допомоги для опрацювання в 2010-2011 роках (далі - перелік тем), що додається.

2. Президенту НАМН України Возіанову О.Ф.(за згодою), директору Департаменту розвитку медичної допомоги МОЗ України Хобзею М. К., директору Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України Моісеєнко Р. О., голові Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ та іншим соціально небезпечним хворобам Черенько С. О., в. о. директора ДУ "Український інститут стратегічних досліджень" МОЗ України Слабкому Г. О., директору ДП "Державний фармакологічний центр" МОЗ України Бліхару В. Є., ректорам медичних закладів післядипломної освіти та ректорам вищих медичних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, директорам науково-дослідних установ, що належать до сфери управління МОЗ, головним позаштатним спеціалістам МОЗ України подати до Департаменту управління та контролю якості медичних послуг МОЗ України в строк до 04.10.2010 пропозиції щодо формування мультидисциплінарних робочих груп з опрацювання клінічних настанов та уніфікованих клінічних протоколів медичної допомоги відповідно до переліку тем.

3. Директору Департаменту розвитку медичної допомоги Хобзею М. К., директору Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення Моісеєнко Р. О., голові Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ та іншим соціально небезпечним хворобам Черенько С.О.відповідно до Переліку тем визначити найбільш соціально значущі захворювання, що потребують розробки стандартів медичної допомоги, та надати інформацію до Департаменту управління та контролю якості медичних послуг в строк до 06.10.2010.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Лисака В. П.

Міністр З.М.МитникЗавантажити: N810dodatok.rar ( 4.5 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка