19 вересня 2019 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 24.04.2012 № 307 "Про затвердження Орієнтовного плану Міністерства охорони здоров'я України проведення консультацій з громадськістю у 2012 році"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
24.04.2012 N 307
м.Київ
Про затвердження Орієнтовного плану Міністерства охорони здоров'я України проведення консультацій з громадськістю у 2012 році

На виконання п.6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Орієнтовний план Міністерства охорони здоров'я України проведення консультацій з громадськістю у 2012 році (далі - План), що додається.

2. Першому заступнику Міністра, заступнику Міністра, заступнику Міністра - керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів Міністерства охорони здоров'я України забезпечити виконання роботи щодо проведення консультацій з громадськістю відповідно до Плану.

3. Першому заступнику Міністра, заступнику Міністра, заступнику Міністра - керівнику апарату відповідно до розподілу функціональних обов'язків забезпечити координацію роботи з виконання Плану структурними підрозділами Міністерства охорони здоров'я України.

4. Керівникам структурних підрозділів Міністерства охорони здоров'я України забезпечити виконання Плану у встановлені строки:

4.1. Інформацію подавати до відділу забезпечення зв'язків з Верховною Радою України та громадськістю Департаменту з реформ та розвитку галузі охорони здоров'я у паперовому та електронному варіантах (e-mail: infodep@moz.gov.ua):

4.1.1. До 20 числа кожного місяця уточнену інформацію про заходи з проведення консультацій з громадськістю, заплановані на наступний місяць, за формою згідно з додатком 1.

4.1.2. До 25 числа останнього місяця кварталу щоквартальні звіти про проведені консультації з громадськістю за формою згідно з додатком 2.

4.1.3. До 1 грудня 2012 року пропозиції до проекту Орієнтовного плану Міністерства охорони здоров'я України проведення консультацій з громадськістю у 2013 році.

5. Відділу забезпечення зв'язків з Верховною Радою України та громадськістю Департаменту з реформ та розвитку галузі охорони здоров'я забезпечити:

5.1. До 25 числа кожного місяця узагальнення уточненої інформації про заходи з проведення консультацій з громадськістю, заплановані на наступний місяць, їх подання до Кабінету Міністрів України, відповідно до п.21 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, та розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України.

5.2. До 30 числа останнього місяця кварталу підготовку щоквартальних звітів про проведені консультації з громадськістю, їх подання до Кабінету Міністрів України, відповідно до п.21 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, та розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України.

5.3. До 25 грудня 2012 року подання на затвердження Орієнтовного плану Міністерства охорони здоров'я України проведення консультацій з громадськістю у 2013 році.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

Віце - прем'єр - міністр України —
Міністр

Р.В. БогатирьоваЗавантажити: N24042012n307dodatok.rar ( 15.6 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка