25 червня 2019 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 01.10.2012 № 764 "Про затвердження Клінічного протоколу з акушерської допомоги "Ведення вагітності і пологів у вагітних із пренатально встановленими вродженими вадами серця плода"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
01.10.2012 N 764
м.Київ
Про затвердження Клінічного протоколу з акушерської допомоги «Ведення вагітності і пологів у вагітних із пренатально встановленими вродженими вадами серця плода»

Відповідно до підпункту 6.3 пункту 3 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, з метою уніфікації вимог до обсягів і якості надання акушерської та неонатологічної допомоги

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Клінічний протокол з акушерської допомоги "Ведення вагітності і пологів у вагітних із пренатально встановленими вродженими вадами серця плода" (далі - Клінічний протокол), що додається.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

2.1. Вивчення та впровадження Клінічного протоколу в діяльність підпорядкованих закладів охорони здоров'я з 1 грудня 2012 року.

2.2. Розробку локальних протоколів.

2.3. Підпорядковані заклади охорони здоров'я інформацією про перелік закладів охорони здоров'я, які надають невідкладну спеціалізовану кардіохірургічну допомогу новонародженим із пренатально діагностованими вродженими вадами серця та порушеннями ритму серця: Державна установа "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України", Державна установа "Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова НАМН України", Державна установа "Інститут невідкладної та відновної хірургії ім. В.К.Гусака НАМН України", Комунальний заклад "Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії" Дніпропетровської обласної ради, Київська міська клінічна лікарня "Київський міський центр серця".

2.4. Підпорядковані заклади охорони здоров'я інформацією про перелік перинатальних центрів ІІІ рівня, в яких можуть народжувати вагітні з пренатально встановленими критичними вродженими вадами серця плода: Державна установа "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України" (за згодою), в м. Києві (Київський міський перинатальний центр, міський пологовий будинок № 5, Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини), Донецький регіональний центр охорони материнства та дитинства, Дніпропетровський обласний перинатальний центр ІІІ рівня.

2.5. Контроль за наданням медичної допомоги вагітним жінкам з пренатально встановленими критичними вродженими вадами серця плода у підпорядкованих закладах охорони здоров'я відповідно до Клінічного протоколу.

2.6. Надання медичної допомоги відповідно до затвердженого Клінічного протоколу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р.В.БогатирьоваЗавантажити: N764_2012_dod1.pdf ( 364.8 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка