19 серпня 2019 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 20.03.2013 № 218 "Про виконання Указу Президента України від 12 березня 2013 р. № 128 «Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, ..."

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
20.03.2013 N 218
м.Київ
Про виконання Указу Президента України від 12 березня 2013 р. № 128 «Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава»

З метою реалізації завдань та заходів у сфері охорони здоров'я, визначених Указом Президента України від 12 березня 2013 р. № 128 "Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" (далі - Національний план), відповідно до Плану організації виконання Указу Президента України від 12 березня 2013 р. № 128 "Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 20 березня 2013 р. (Протокол № 20),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План Міністерства охорони здоров'я України з виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" (далі - План МОЗ України), що додається.

2. Відповідальність за організацію своєчасного виконання заходів за розділами покласти на першого заступника Міністра Качура О. Ю., заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М., заступника Міністра Толстанова О. К., керівників структурних підрозділів МОЗ України, голову Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ та інших соціально небезпечних захворювань Александріну Т. А., голову Державної санітарно-епідеміологічної служби України Пономаренка А. М., голову Державної служби України з лікарських засобів Соловйова О.С.відповідно до розподілу обов'язків та компетенції, останнім забезпечити:

2.1. Виконання завдань Плану МОЗ України у встановлені терміни.

2.2. Завершення виконання Національного плану дій на 2012 рік, затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 р. № 187, здійснення разом з Координаційним центром з упровадження економічних реформ аналізу заходів Національного плану дій на 2012 рік, виконання яких триває і які не передбачені Національним планом дій на 2013 рік, та врахувати результати при:

проведенні заходів із супроводження у Верховній Раді України законопроектів - до їх прийняття;

виконанні інших заходів - протягом першого кварталу 2013 року та подання до 1 квітня 2013 року до Мінекономрозвитку України інформації про стан виконання заходів Національного плану дій на 2012 рік, що знаходяться на контролі, разом з відповідними пропозиціями.

3. Загальну координацію заходів з виконання Плану МОЗ України покласти на першого заступника Міністра Качура О. Ю.

4. Першому заступнику Міністра Качуру О. Ю., заступнику Міністра - керівнику апарату Богачеву Р. М., заступнику Міністра Толстанову О. К., директору Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги Хобзею М.К.забезпечити щомісячне подання до Мінекономрозвитку України (до 3 числа місяця, що настає за звітним) узагальненої інформації про стан виконання Національного плану за напрямом "Реформа медичного обслуговування", пропозицій про зняття з контролю виконання заходів разом з інформацією, яка підтверджує їх виконання, та у разі потреби - пропозицій про перенесення строку виконання заходів разом з обґрунтуванням щодо визначення нового строку їх виконання.

5. Першому заступнику Міністра Качуру О. Ю., заступнику Міністра - керівнику апарату Богачеву Р. М., заступнику Міністра Толстанову О. К., голові Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ та інших соціально небезпечних захворювань Александріній Т. А., голові Державної санітарно-епідеміологічної служби України Пономаренку А. М., голові Державної служби України з лікарських засобів Соловйову О. С., керівниками структурних підрозділів МОЗ України у межах компетенції забезпечити подання щомісяця (до 1 числа місяця, що настає за звітним) керівникам відповідних напрямів реформ (а також копію Мінекономрозвитку України) інформації про стан виконання заходів інших розділів Національного плану, де МОЗ України визначено виконавцем або співвиконавцем заходів, пропозицій про зняття з контролю виконання заходів разом з інформацією, яка підтверджує їх виконання, та в разі потреби - пропозицій про перенесення строку виконання заходів разом із обґрунтуванням щодо визначення нового строку їх виконання.

6. Відповідальним згідно з Планом МОЗ України за виконання завдань забезпечувати:

6.1. Розробку законопроектів та актів Кабінету Міністрів України, передбачених Національним планом, до 28 числа місяця, що передує звітному (визначеному Національним планом), погодження їх із заінтересованими органами (протягом п'яти днів з моменту подання на погодження) та внесення в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України до 8 числа звітного місяця, встановленого Планом МОЗ України.

6.2. Постійно взаємодіяти з Координаційним центром з упровадження економічних реформ, відповідними підрозділами Адміністрації Президента України та Секретаріату Кабінету Міністрів України щодо вирішення проблемних аспектів завдань, передбачених Планом МОЗ України.

6.3. Проведення із залученням наукових установ, експертів, членів Науково-експертної ради з питань оцінки реформ в охороні здоров'я Міністерства охорони здоров'я України та засобів масової інформації роз'яснювальної роботи щодо змісту Національного плану.

6.4. Щотижня інформувати (до 12:00 щочетверга) директора Департаменту інформаційно-організаційного та документального забезпечення Сіденка Ю.Г.стосовно фактичної ситуації з виконання завдань Плану МОЗ України з копіями (у тому числі електронною поштою на e-mail: karpinska@moz.gov.ua).

7. Директору Департаменту інформаційно-організаційного та документального забезпечення Сіденку Ю.Г.здійснювати щотижневий моніторинг виконання завдань Плану МОЗ України та інформувати керівництво МОЗ України на апаратних нарадах.

8. Персональну відповідальність за невиконання або несвоєчасне виконання завдань покласти на виконавців пунктів Плану МОЗ України у межах компетенції.

9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр

Р. Богатирьова

 Завантажити: N218_2013_dod1.pdf ( 454.3 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка