19 серпня 2019 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 28.03.2013 № 249 "Про затвердження Методичних рекомендацій визначення нормативів навантаження на медичних працівників (лікарів) у закладах охорони здоров’я, які надають вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану)..."

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
28.03.2013 N 249
м.Київ
Про затвердження Методичних рекомендацій визначення нормативів навантаження на медичних працівників (лікарів) у закладах охорони здоров’я, які надають вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу

На виконання пунктів 24.4 та 25.3 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року № 128, з метою організації розроблення нормативів навантаження на медичних працівників у закладах охорони здоров'я

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Методичні рекомендації визначення нормативів навантаження на медичних працівників (лікарів) у закладах охорони здоров'я, які надають вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу (далі - Методичні рекомендації), що додаються.

2. Державній установі "Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України" (С. Линник), Міністерству охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, структурним підрозділам з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги (М. Хобзей), Департаменту економіки та ресурсного забезпечення (В. Дуда), Департаменту роботи з персоналом, освіти та науки (М. Осійчук) забезпечити використання в роботі Методичних рекомендацій при розробці нормативів навантаження на медичних працівників.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

Міністр Р. БогатирьоваЗавантажити: N249_2013_dod1.rar ( 191.6 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка