25 червня 2019 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 29.07.2013 № 657 "Про забезпечення доступу до публічної інформації у Міністерстві охорони здоров'я України"

Версія для друку
Статус: Втратив чинність
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
29.07.2013 N 657
м.Київ
Про забезпечення доступу до публічної інформації у Міністерстві охорони здоров'я України

На виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" та Указу Президента України від 05 травня 2011 року №547 "Питання забезпечення органами державної влади доступу до публічної інформації" та у зв'язку з організаційно-структурними змінами у Міністерстві охорони здоров'я України

НАКАЗУЮ:

1. Визначити відділ інформаційно-аналітичного забезпечення та організації доступу до публічної інформації Департаменту інформаційно-організаційного та документального забезпечення структурним підрозділом, відповідальним за систематизацію, аналіз та надання консультацій під час оформлення запиту на інформацію.

2. Встановити, що запити на інформацію приймаються у письмовій формі за адресою Міністерства охорони здоров'я України: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, або факсом(044) 200-08-14; в електронній формі на адесу info@moz.gov.ua; в усній формі за тел.: (044) 200-08-14.

Визначити спеціальним місцем для роботи запитувачів інформації: кім. № 121-Б в адміністративному будинку Міністерства охорони здоров'я України за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 7.

3. Затвердити склад Робочої групи для визначення категорії інформації, яка не підлягає розголошенню, що додається.

4. Департаменту інформаційно-організаційного та документального забезпечення (Ю. Сіденко):

4.1. Здійснювати контроль за виконанням запитів на інформацію структурними підрозділами Міністерства охорони здоров'я України та у випадку порушення терміну розгляду інформувати керівництво Міністерства охорони здоров'я України.

4.2. Забезпечити доступ та умови для роботи запитувачів інформації (у тому числі осіб з особливими потребами).

4.3. Здійснювати періодичний аналіз запитів на публічну інформацію та стану їх виконання, оприлюднювати звіти на веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України.

5. Центральним органам виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров я України, керівникам структурних підрозділів Міністерства охорони здоров'я України, підприємств, закладів та установ, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України:

5.1. Забезпечувати у терміни, визначені Законом України "Про доступ до публічної інформації", надання відповідей запитувачам інформації.

5.2. У разі неможливості надання інформації надавати запитувачу обґрунтовану відповідь з урахуванням типу інформації (конфіденційна, таємна чи службова).

5.3. При відмові або відстрочці в задоволенні запиту на інформацію роз`яснювати порядок оскарження прийнятого рішення.

5.4. Копії відповідей заявникам надавати протягом трьох робочих днів відповідальній особі з питань запитів на інформацію.

6. Департаменту інформаційно-організаційного та документального забезпечення (Ю. Сіденко) та ДП "Український інформаційно-обчислювальний центр "Міністерства охорони здоров'я України (А. Бровді):

6.1. Забезпечити створення та функціонування оновленої системи обліку публічної інформації, оприлюднення інформації відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

6.2. Забезпечувати своєчасне оновлення інформації у системі обліку та розміщення її на веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України.

7. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров'я України від 08 червня 2011 року № 348 "Про забезпечення доступу до публічної інформації у Міністерстві охорони здоров'я України".

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра О. Качура.

Міністр Р. БогатирьоваЗавантажити: dod657__2013.pdf ( 98.4 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка