25 червня 2019 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 26.06.2014 № 430 "Про затвердження складу експертів Головної акредитаційної комісії при Міністерстві охорони здоров'я України"

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
26.06.2014 N 430
м.Київ

Про затвердження складу експертів Головної акредитаційної комісії при Міністерстві охорони здоров'я України


Відповідно до Порядку акредитації закладу охорони здоров'я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 року № 765 "Про затвердження Порядку акредитації закладу охорони здоров'я" (у редакції від 17 грудня 2012 року № 1216), пункту 5.1. Положення про Головну акредитаційну комісію при Міністерстві охорони здоров'я України, затвердженого наказом МОЗ України від 14 березня 2011 року № 142 "Про вдосконалення акредитації закладів охорони здоров'я", зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 06 червня 2011 року за № 678/19416, враховуючи рекомендації МОЗ Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад експертів Головної акредитаційної комісії при Міністерстві охорони здоров'я України (додається).

2. Міністру МОЗ Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій сприяти роботі зазначених експертів у проведенні експертної оцінки відповідності стандартам акредитації закладів охорони здоров'я державної і приватної форм власності та забезпечити їх участь у проведенні акредитації закладів охорони здоров'я комунальної форми власності, що надають первинну та вторинну медичну допомогу, та приватної форми власності, що надають первинну медичну допомогу.

3. Управлінню з питань якості надання медичної допомоги забезпечити проведення навчання для експертів Головної акредитаційної комісії при Міністерстві охорони здоров'я України на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.

4. Ректору Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (Ю. Вороненко) розробити програму та провести навчання для експертів Головної акредитаційної комісії при Міністерстві охорони здоров'я України в термін до 01 листопада 2014 року.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України від 13 травня 2009 року № 319 "Про склад експертів Головної акредитаційної комісії МОЗ України".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Р. Салютіна.

Міністр О. МУСІЙЗавантажити: dod430_2014.pdf ( 165.5 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка