19 серпня 2019 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 21.08.2014 № 585 "Про затвердження Примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його структурних підрозділів"

Версія для друку
Статус: Втратив чинність
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
21.08.2014 N 585
м.Київ

Про затвердження Примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його структурних підрозділів


На виконання частини другої статті 35 – 1 Основ законодавства України про охорону здоров'я, з метою забезпечення подальшого формування мережі закладів охорони здоров'я, що надають первинну медичну допомогу,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Примірні штатні нормативи центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його структурних підрозділів (далі – Примірні штатні нормативи), що додаються.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити врахування Примірних штатних нормативів при формуванні та затвердженні штатних розкладів закладів охорони здоров'я, що надають первинну медичну допомогу.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров'я України від 23 лютого 2012 року № 129 "Про затвердження Примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги".

4. Цей наказ набирає чинності після набрання чинності пункту 14 розділу І Закону України "Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я щодо удосконалення медичної допомоги".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра – керівника апарату В. Лазоришинця.

Міністр О. МУСІЙЗавантажити: dn_20140821_0585_dod.pdf ( 123.6 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка