23 травня 2019 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 29.05.2015 № 313 "Про заходи щодо забезпечення функціонування веб-сайту проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" Міністерства охорони здоров'я України"

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
29.05.2015 N 313
м.Київ
Про заходи щодо забезпечення функціонування веб-сайту проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" Міністерства охорони здоров'я України

На виконання законів України "Про інформацію", "Про захист інформації в автоматизованих системах", "Про державну таємницю", "Про авторське право і суміжні права", "Про звернення громадян", "Про доступ до публічної інформації", "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", "Про засади державної мовної політики", інших законодавчих актів, відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою забезпечення публічного доступу до інформації щодо стану реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей",

НАКАЗУЮ:

1. Увести в експлуатацію веб-сайт проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" Міністерства охорони здоров'я України (далі – Веб-сайт).

2. Державному підприємству "Український інформаційно-обчислювальний центр" МОЗ України" (Піскун А. М.) прийняти на баланс програмне забезпечення Веб-сайту.

3. Визначити відповідальними:

1) за координацію діяльності Веб-сайту – заступника Міністра охорони здоров'я України Перегінця І. Б.;

2) за організацію наповнення Веб-сайту – керівника групи консультаційної підтримки проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей";

3) за технічний супровід Веб-сайту – Державне підприємство "Український інформаційно-обчислювальний центр" МОЗ України" (Піскун А. М.);

4) за опублікування розміщених на презентаційній частині Веб-сайту матеріалів – відділ прес-служби та співпраці з громадськістю Управління комунікацій з державними органами та громадськістю (Сальков В. В.).

4. Затвердити Положення про веб-сайт проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" Міністерства охорони здоров'я України, що додається.

5. Фінансово-економічному департаменту (Купліванчук А. В.), Управлінню бухгалтерського обліку (Верета Л. В.) забезпечити оплату робіт з технічного супроводу Веб-сайту у межах наявних обсягів бюджетних призначень МОЗ України, передбачених у державному бюджеті за КПКВК 2301610 "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" на поточний рік, та передбачати відповідні видатки у проекті державного бюджету на наступні роки протягом усього періоду реалізації зазначеного проекту.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Перегінця І. Б.

Міністр О. КВІТАШВІЛІЗавантажити: dn_20150529_0313dod.pdf ( 162.8 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка