18 жовтня 2019 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 19.09.2016 № 422-к "Про внесення змін до Персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України з лікарських (провізорських) спеціальностей та молодших спеціалістів з медичною (фармацевтичною) освітою"

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
19.09.2016 N 422-к
м.Київ
Про внесення змін до Персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України з лікарських (провізорських) спеціальностей та молодших спеціалістів з медичною (фармацевтичною) освітою

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою покращення якості надання медичної допомоги населенню України, удосконалення організаційної та лікувально-діагностичної роботи, забезпечення ефективної координації профільних напрямків

НАКАЗУЮ:

Унести зміни до пункту 8 Персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України з лікарських (провізорських) спеціальностей та молодших спеціалістів з медичною (фармацевтичною) освітою, затвердженого наказом МОЗ України від 10 грудня 2012 року № 526-к "Про затвердження персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України" (у редакції наказу МОЗ України від 29 травня 2014 року № 196-к), виклавши його у такій редакції:

"
8. Трансфузіологія Малигон Олена Іванівна Завідувач відділу експедиції Комунального закладу охорони здоров'я "Харківський обласний центр служби крові", к.м.н.
"

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Підстава: службова записка заступника Міністра з питань європейської інтеграції О. Сивак, заява О. Малигон від 16.09.2016.

 

В.о. Міністра У. СУПРУН


 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка