17 січня 2020 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 05.10.2017 № 1218 "Про проведення громадської експертизи на запит громадської організації «Українська демократія»"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
05.10.2017 N 1218
м.Київ
Про проведення громадської експертизи на запит громадської організації «Українська демократія»

Відповідно до статей 9, 31 Закону України «Про інформацію» та пункту 4 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 976, на підставі запиту громадської організації «Українська демократія» від 26 вересня 2017 року № 26-09-173 щодо проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров’я України стосовно оцінки діяльності МОЗ України з громадськістю під час виконання покладених на нього завдань, та підготовки пропозицій щодо посилення такої взаємодії для їх урахування МОЗ у своїй діяльності

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити начальника Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Орабіну Т.М. та головного спеціаліста Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Мороз О.А. відповідальними особами за забезпечення взаємодії з громадською організацією «Українська демократія» у зв’язку з надходженням запиту щодо проведення громадської експертизи.
  2. Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу (Орабіна Т.М.) розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України інформацію про надходження запиту громадської організації «Українська демократія» про проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров’я України та заходи, вжиті МОЗ України з метою сприяння проведенню громадської експертизи.
  3. Керівникам структурних підрозділів у разі відповідності запиту вимогам Закону України «Про інформацію» та Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 976, забезпечити надання громадській організації «Українська демократія» матеріалів, необхідних для здійснення громадської експертизи.
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ілика Р.Р.

 

В.о. Міністра У. СУПРУН

 Завантажити: dn_20171005_1218.pdf ( 152 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка