17 січня 2020 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 07.11.2017 № 1377 "Про проведення громадської експертизи на запит Громадської Спілки «ДЖИ-ЕФ-ЕС-АЙ УКРАЇНА»"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
07.11.2017 N 1377
м.Київ
Про проведення громадської експертизи на запит Громадської Спілки «ДЖИ-ЕФ-ЕС-АЙ УКРАЇНА»

Відповідно до статей 9, 31 Закону України «Про інформацію» та пункту 4 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 976, на підставі запиту Громадської Спілки «ДЖИ-ЕФ-ЕС-АЙ УКРАЇНА» від 26 жовтня 2017 року № 10/02 щодо проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров’я України стосовно дотримання МОЗ України вимог: Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»; Закону України «Про доступ до публічної інформації»; Закону України «Про звернення громадян» при проведенні процедур розробки, аналізу і затвердження проектів методичних настанов (настанов щодо виконання загальних гігієнічних вимог, а також інших вимог, що визначені законодавством про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів)

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити начальника Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Орабіну Т.М. та головного спеціаліста Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Мороз О.А. відповідальними особами за забезпечення взаємодії з Громадською Спілкою «ДЖИ-ЕФ-ЕС-АЙ УКРАЇНА» у зв’язку з надходженням запиту щодо проведення громадської експертизи.
  2. Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України інформацію про надходження запиту Громадської Спілки «ДЖИ-ЕФ-ЕС-АЙ УКРАЇНА» про проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров’я України та заходи, вжиті МОЗ України з метою сприяння проведенню громадської експертизи.
  3. Керівникам структурних підрозділів у разі відповідності запиту вимогам Закону України «Про інформацію» та Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 976, забезпечити надання Громадській Спілці «ДЖИ-ЕФ-ЕС-АЙ УКРАЇНА» матеріалів, необхідних для здійснення громадської експертизи.
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ілика Р.Р.

 

Заступник Міністра П. КОВТОНЮКЗавантажити: dn_20171107_1377.pdf ( 158.5 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка