18 жовтня 2019 року

Публічна інформація
Лист МОЗ від 30.01.2017 № 11.4-01/161/2158


Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

30.01.2017  N 11.4-01/161/2158

Національне агентство України
з питань державної служби
results@nads.gov.ua
Про надання інформації
щодо результатів конкурсу

Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, Міністерство охорони здоров’я України надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії "Б" і "В" апарату Міністерства охорони здоров’я України (додається), проведеному відповідно наказу МОЗ України

від 26.12.2016 № 1403 "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад".

 

Додаток: на 9 арк.

 

Заступник Міністра Олександр Лінчевський

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття вакантних
посад державної служби категорії "Б" і "В" апарату
Міністерства охорони здоров’я України

№ з/п Найменування посади Кандидат Результати (загальна кількість балів) Рейтинг

1

заступник директора Медичного департаменту - 1 посада

Малигон Олена Іванівна

19,0

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

2

заступник начальника управління – начальник відділу організації медичної допомоги дитячому населенню управління медичної допомоги матерям і дітям Медичного департаменту – 1 посада

Волосовець Ірина Петрівна

22,2

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

3

начальник відділу організації акушерсько-гінекологічної допомоги управління медичної допомоги матерям і дітям Медичного департаменту – 1 посада

Хаджинова Наталія Афанасіївна

14,6

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

4

начальник відділу організації первинної медичної допомоги управління медичної допомоги дорослим Медичного департаменту – 1 посада

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

5

головний спеціаліст відділу організації спеціалізованої медичної допомоги управління медичної допомоги дорослим Медичного департаменту – 1 тимчасова посада

Мулярчук Оксана Василівна

16,0

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

6

провідний спеціаліст відділу організації спеціалізованої медичної допомоги управління медичної допомоги дорослим Медичного департаменту – 1 посада

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

7

головний спеціаліст відділу організації високоспеціалізованої медичної допомоги управління медичної допомоги дорослим Медичного департаменту – 1 посада

Бородкін Сергій Іванович

14,1

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

8

завідувач сектору лікування громадян за кордоном управління медичної допомоги дорослим Медичного департаменту – 1 посада

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

9

головний спеціаліст сектору лікування громадян за кордоном управління медичної допомоги дорослим Медичного департаменту – 1 посада

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

10

головний спеціаліст відділу медичної реабілітації, паліативної та хоспісної допомоги управління медико-соціальної допомоги населенню Медичного департаменту – 1 посада

Інгінова Кароліна Олександрівна

11,0

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

11

головний спеціаліст відділу експертизи тимчасової та стійкої втрати працездатності управління медико-соціальної допомоги населенню Медичного департаменту – 1 посада

Стрілка Василь Євгенійович

14,5

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

12

головний спеціаліст сектору санаторно-курортного лікування управління медико-соціальної допомоги населенню Медичного департаменту – 1 посада

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

13

директор Департаменту економіки і фінансової політики – 1 посада

Пістун Тарас Теодорович

19,0

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

14

завідувач сектору майнових відносин та діяльності державних підприємств Департаменту економіки і фінансової політики – 1 посада

Базаленко Ірина Вікторівна

16,8

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

15

головний спеціаліст відділу службової кар’єри державних службовців Департаменту управління персоналом та кадрової політики – 1 посада

Шоботова Олена Сергіївна

10,1

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

16

головний спеціаліст відділу координації з іншими центральними органами виконавчої влади та міністерствами Управління громадського здоров'я – 2 посади

Єременко Юлія Анатоліївна

15,6

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

Ганжа Ірина Миколаївна

13,6

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

17

головний спеціаліст відділу програм та проектів Управління громадського здоров'я – 1 тимчасова посада

Базь Олена Василівна

9,44

переможець

Кульчинський Юрій Олегович

9,44

другий за результатами конкурсу кандидат

18

головний спеціаліст відділу законодавчих ініціатив Управління громадського здоров'я – 2 посади

Оболенцева Валентина Володимирівна

15,9

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

19

начальник Управління координації центрів реформ – 1 посада

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

20

головний спеціаліст відділу моніторингу, електронної систематизації та захисту інформації Управління координації центрів реформ – 1 тимчасова посада

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

21

головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту Управління аудиту та аналітики – 1 тимчасова посада

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

22

головний спеціаліст відділу аналітики та загального контролю Управління аудиту та аналітики – 1 посада

Романюк Ганна Володимирівна

14,7

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

23

заступник начальника Управління – начальник відділу контролю якості медичної допомоги Управління ліцензування та контролю якості надання медичної допомоги – 1 тимчасова посада

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

24

головний спеціаліст сектору державного контролю ліцензування медичної практики Управління ліцензування та контролю якості надання медичної допомоги – 1 посада

Торовець Леонід Юрійович

15,0

переможець

Даценко Леся Вікторівна

12,4

другий за результатами конкурсу кандидат

25

головний спеціаліст відділу державної реєстрації лікарських та імунобіологічних засобів Управління фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції – 1 посада

Міщенко Ольга Володимирівна

15,9

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

26

головний спеціаліст відділу державної реєстрації лікарських та імунобіологічних засобів Управління фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції – 1 тимчасова посада

Верпета Анастасія Павлівна

12,3

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

27

провідний спеціаліст відділу державної реєстрації лікарських та імунобіологічних засобів Управління фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції – 1 посада

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

28

головний спеціаліст відділу організації обігу лікарських та наркотичних засобів Управління фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції – 2 посади

Задворних Іван Сергійович

12,5

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

Іванова Яна Геннадіївна

13,8

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

29

головний спеціаліст відділу організації обігу лікарських та наркотичних засобів Управління фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції – 1 тимчасова посада

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

30

головний спеціаліст сектору формування державної політики у сфері якості лікарських засобів Управління фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції – 1 посада

Шемет Анна Миколаївна

11,9

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

31

заступник начальника Управління – начальник відділу догоспітальної та госпітальної екстреної медичної допомоги Управління екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – 1 посада

Полупан Олена Олександрівна

23,5

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

32

головний спеціаліст відділу догоспітальної та госпітальної екстреної медичної допомоги Управління екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – 1 посада

Хачай Павло Георгійович

14,4

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

33

начальник відділу координації та забезпечення медичної допомоги під час антитерористичних операцій, надзвичайного і воєнного стану Управління екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – 1 посада

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

34

головний спеціаліст відділу координації та забезпечення медичної допомоги під час антитерористичних операцій, надзвичайного і воєнного стану Управління екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – 2 посади

Срібний Вадим Володимирович

14,7

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

35

головний спеціаліст відділу прес-служби Управління організації роботи керівництва Міністерства – 1 посада

Август Світлана Сергіївна

13,9

переможець

Рева Юлія Василівна

8,6

другий за результатами конкурсу кандидат

36

начальник Відділу з питань міжнародної діяльності та Євроінтеграції – 1 посада

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

37

головний спеціаліст Відділу з питань міжнародної діяльності та Євроінтеграції – 1 посада

Линдов Артем Анатолійович

14,2

переможець

Вишницька Ірина Анатоліївна

11,4

другий за результатами конкурсу кандидат

38

головний спеціаліст Відділу з питань міжнародної діяльності та Євроінтеграції – 1 тимчасова посада

Домбровська Лідія Миколаївна

12,8

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

39

завідувач сектору з питань Євроінтеграції Відділу з питань міжнародної діяльності та Євроінтеграції – 1 посада

Коломейчук Ігор Петрович

13,9

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

40

начальник Відділу освіти та науки – 1 посада

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

41

начальник Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу – 1 посада

Орабіна Тетяна Миколаївна

17,9

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

42

головний спеціаліст Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу – 1 посада

не визначено

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

43

завідувач Сектору оцінки та усунення корупційних ризиків – 1 посада

Мусіяка Світлана Сергіївна

24,6

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

44

головний спеціаліст відділу організації та забезпечення державних закупівель Департаменту економіки і фінансової політики – 1 тимчасова посада

Спичак Ольга Володимирівна

15,9

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

45

начальник відділу медичних та фармацевтичних кадрів Департаменту управління персоналом та кадрової політики – 1 посада

Шевчук Ігор Іванович

19,3

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат

46

начальник Управління громадського здоров'я – 1 посада

Півень Наталія Василівна

24,8

переможець

не визначено

другий за результатами конкурсу кандидат


 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка