21 вересня 2019 року
"Stent for life" в соцмережі Facebook Новини Динаміка по регіонах Громадська ініціатива

Діяльність :: Регіональна реперфузійна мережа в дії
Громадська ініціатива


Прагнення фахівців відновити коронарний кровотік, критично поліпшити прогноз лікування гострого інфаркту міокарда (ГІМ) недостатньо для ефективного лікування цього небезпечного для життя захворювання. Необхідним є прагнення всього суспільства створити ефективну систему лікування ГІМ. Результат допомоги багато в чому залежить від терміну першого контакту пацієнтів з медичним персоналом. Кожна хвилина бездіяльності – це втрачені життя пацієнтів. Щоб реально змінити результати нашого лікування недостатньо правильно і ефективно лікувати пацієнтів, необхідно щоб злагоджено працювали всі ланки ланцюга: починаючи від самого пацієнта (повинен знати, коли і куди повідомити про симптоми захворювання), екстрена медична допомога (в яку клініку транспортувати пацієнта зі стійкою елевацією сегмента ST, попередня відправка ЕКГ-сигналу для додаткової інтерпретації в кардіологічні центри), клініки, які проводять первинні втручання, повинні без затримки (24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік) забезпечувати реперфузійні процедури.

Робити все необхідне для того, щоб провести перкутанну реперфузію якнайшвидше і якомога більшій кількості пацієнтів, з метою зниження госпітальної та ранньої летальності хворих з ГІМ – це основна мета нової громадської ініціативи "Stent for Life" Україна.

Асоціація Кардіологів України та Асоціація інтервенційних кардіологів України в 2011 році підписали меморандум про співпрацю з відомою Європейською Громадської Ініціативою "Stent for Life". Їх принципи покликані істотно змінити систему реперфузійної терапії ГІМ в Україні, впровадити в клінічну практику країни нові підходи в лікуванні пацієнтів з гострими коронарними синдромами. В даний час організовується Steering Committee (Керуючий комітет) Громадської ініціативи "Stent for Life" Україна, який координуватиме зусилля лікарів, відомих учених України, громадських діячів в бажанні максимально збільшити кількість найбільш ранніх і ефективних реперфузійних процедур в Україні.

Детальніше про це можна дізнатися за посиланням:

http://www.stentforlife.com

http://www.stentforlife.com/ukraine

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка