21 листопада 2019 року
Проекти документів Інформація щодо проходження проектів нормативно-правових актів Новини Нормативна база

Діяльність :: Міжнародні закупівлі :: Новини
Crown Agents поінформувало МОЗ України щодо ситуації із закупівлею лікарських засобів по дитячій та дорослій онкології

11.05.2016
Як відомо, британське закупівельне агентство Crown Agents здійснює закупівлю лікарських засобів та медичних виробів за кошти Державного бюджету України на 2015 рік за державними програми лікування дитячої та дорослої онкології. Станом на 11 травня 2016 року ситуація із закупівлею препаратів наступна.

По дитячій онкології: з 84 позицій лікарських засобів та медичних виробів укладено угод на закупівлю 50-и препаратів. З них вже поставлено 8 лікарських засоби, будуть поставлені до початку червня – ще 18. Уточнюється та погоджується можливість поставки по 21 номенклатурній позиції. На даний момент переоголошуються тендери по 13 позиціях.

Перелік лікарських засобів, що вже надійшли та будуть поставлені в Україну наприкінці травня-на початку червня 2016 року, за державною програмою дитяча онкологія, які закуповуються Crown Agents тут.

По дорослій онкології : з 82 позицій лікарських засобів та медичних виробів укладено угоди на закупівлю 55-и препаратів. З них вже поставлені, або будуть поставлені до кінця травня 18 позицій лікарських препаратів, до кінця червня – ще 17 препаратів. На даний момент уточнюється можливість поставки 11 лікарських засобів. Переоголошуються тендери по 16 позиціях.

Перелік лікарських засобів, що вже надійшли та будуть поставлені в Україну наприкінці травня-на початку червня 2016 року, за державною програмою доросла онкологія, які закуповуються Crown Agents тут.

Довідково:

МОЗ України та британське закупівельне агентство Crown Agents 6 листопада 2015 року підписали договір на закупівлю ліків та медичних препаратів на суму понад 750 млн гривень. Угода передбачає закупівлю онкологічних та онкогематологічних препаратів, а також хіміопрепаратів, радіологічних препаратів та препаратів супроводу онкологічних хворих через закупівельне агентство Crown Agents.

Прес-служба МОЗ України
Завантажити: pre_20160511_b_1.pdf ( 157.4 Kb ), pre_20160511_b_2.pdf ( 111.5 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка