21 листопада 2019 року
Проекти документів Інформація щодо проходження проектів нормативно-правових актів Новини Нормативна база

Діяльність :: Міжнародні закупівлі :: Новини
25 листопада в Києві пройде конференція «Закупівля медикаментів в Україні 2016»

23.11.2016
Офіс Програми Розвитку ООН (ПРООН) запрошує представників фармацевтичної промисловості, державних органів, ЗМІ та громадських організацій відвідати конференцію «Закупівля медикаментів в Україні 2016».

Дата: П’ятниця, 25 листопада, 8:30 – 13:00

Місце: Готель «Президент», вул. Госпітальна 12 (Київ, Україна)

Метою заходу є проінформувати про досягнення, виклики, зроблені висновки та плани ПРООН щодо закупівлі медикаментів та виробів медичного призначення в Україні.

Ми представимо інформацію щодо перебігу реформи закупівель у галузі охорони здоров’я, відзвітуємо за результатами закупівель за бюджетні кошти 2015 року, презентуємо закупівлі ПРООН за бюджетні кошти 2016 року та надамо відповіді на всі запитання пов’язані зі співпрацею з ПРООН у рамках закупівельного циклу ліків та медичних виробів за бюджетні кошти 2016 року, який нещодавно розпочався.

Просимо врахувати обмежену кількість місць. Також запрошуємо Вас та Ваших колег приєднатись через трансляцію он-лайн, інформацію щодо підключення Ви отримаєте на електронну адресу після реєстрації.

Для реєстрації заповніть реєстраційну форму: https://goo.gl/forms/Vowo041hQB7XvD9b2

Тільки зареєстровані особи зможуть відвідати захід. Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка