28 січня 2020 року

Публікації
Конкурс на участь у тренінгу «Як стати блогером» для жінок-лідерів

04.12.2017
 Збільшити ...

Громадська організація «Фундація прав людини» оголошує набір учасниць Зимової школи-тренінгу «Як стати блогером» для жінок-лідерів з активною громадянською позицією.

Перевага надаватиметься кандидаткам, задіяним у сфері медицини чи захисту прав внутрішньо переміщених жінок у Львівській, Київській та Кіровоградській областях.

Проект «I am Media: Empowerment Advocacy Programme for Internally Displaced Women» покликаний посилити голос внутрішньо переміщених жінок на місцевому рівні через системне використання сили блогерства у соціальних медіа.

Головне завдання проекту, що впроваджується за підтримки Robert Bosch Foundation, – підготувати групу блогерок, які реагуватимуть на різноманітні суспільно-політичні процеси, що мають суспільний резонанс на місцевому або національному рівнях, через публікацію власної позиції у форматі блогу (відео, аудіо чи текст).

Проект триватиме 6 місяців.

Для кого цей конкурс

До участі у конкурсі запрошуються жінки-медики, представниці громадських організацій, які опікуються потребами внутрішньої переміщених людей, внутрішньо переміщені жінки, журналістки друкованих видань, онлайн-ресурсів, теле- та радіокомпаній, а також незалежні блогерки-початківці.

Вимоги до кандидаток:

- чітке бажання створити та розвивати блог на визначену тематику;

- наповнювати блог матеріалами щонайменше один раз на тиждень з 1 січня 2018 до 30 травня 2018;

- брати активну участь у просвітницьких заходах проекту у вашому регіоні;

- регулярно відвідувати «Blog Café» зустрічі у вашому місті.

Зимова школа-тренінг «Як стати блогером» розрахована на 30 осіб.

Коли: 21- 24 грудня 2017.

Де: Київ, готель «Reikartz Boryspolskaya»: https://raziotel.com/ru/kiev.html

Умови: Витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням та транспортом, будуть відшкодовані проектом за умови 100% відвідування занять протягом всіх чотирьох робочих днів.

Транспортні витрати будуть відшкодовані за умови подання оригіналів проїзних документів в обидві сторони, але не більше ніж на суму 600 гривень.

Заявку на участь можна подати не пізніше 14 грудня 2017, 13:00 годин. Для цього необхідно:

- Заповнити анкету: https://goo.gl/forms/sAfixe7OuoSdaAfE3

- В анкеті є пункт «Просимо надати перелік гіперпосилань на ваші блоги». Ви маєте надати приклад вашого особистого блогу у будь-якому форматі (аудіо, відео, текст). Будь ласка, надсилайте виключно гіперпосилання на ваші блоги. Комісія має чітко розуміти, що саме ви розробили цей блог. Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка