28 січня 2020 року

Публікації
Комісія визначила переможця відкритого конкурсу на посаду “Генерального директора Центру громадського здоров'я МОЗ України"

05.12.2017
 Збільшити ...

 Збільшити ...

Сьогодні, 5 грудня, відбувся конкурсний відбір на посаду Генерального директора Державної установи "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України".

Комісія заслухала конкурсні пропозиції учасників відкритого відбору Володимира Курпіти та Романа Родини.

Комісія одностайно визначила переможцем відкритого відбору кандидатів на посаду Генерального директора ДУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України" Володимира Курпіту.

Керівник Центру громадського здоров’я МОЗ України керуватиме установою, основні завдання якої – збереження і укріплення здоров’я населення, проведення оцінки епідеміологічних ризиків, епідеміологічного нагляду та моніторингу захворювань, заходів з організації біологічної безпеки та біологічного захисту, проведення лабораторних досліджень у сфері санітарного та епідеміологічного благополуччя населення і вжиття спеціальних заходів, спрямованих на попередження, локалізацію та ліквідацію спалахів інфекційних захворювань та епідемій, у тому числі пов’язаних з небезпечними, особливо небезпечними та новими інфекційними захворюваннями.

Володимир Курпіта, військовий лікар, має спеціалізацію з інфекційних хвороб та багаторічний досвід роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема - у сфері громадського здоров’я, формування державної політики у медичній та соціальній сфері. Неодноразово залучався до експертної допомоги для партнерів з країн СНД щодо впровадження інновацій з управління, розробки програм, закупівель товарів та медикаментів та запровадження ефективної системи моніторингу та оцінки. Кандидат медичних наук. ​У 1996-2005 роках працював на посадах лікарського складу у Головному військовому клінічному госпіталі МО України. У 2005-2008 роках медичний спеціаліст з ВІЛ/СНІД\ІПСШ Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Україні. У 2014 році очолював​ Державн​у ​служб​у​ України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань. Виконавчий директор ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка