28 січня 2020 року

Публікації
Як відкрити кабінет сімейного лікаря: інтерактивний помічник від PRO

05.12.2017
 Збільшити ...

Платформа ефективного регулювання (PRO) розробила інструмент для лікарів, які розглядають можливість відкрити кабінет сімейного лікаря в Україні. Відповівши на кілька запитань, ви отримаєте перелік необхідних процедур і документів.

Якщо у вас з’явились думки про те, щоб відкрити кабінет сімейного лікаря, але не вистачає необхідної інформації, то дані, зібрані Платформою ефективного регулювання, саме для вас.

Так, за посиланням https://regulation.gov.ua/startup/id8/city-all ви переходите до інтерактивного помічника і проходите тест: відповідаєте на запитання про зручну систему оподаткування, найм приміщення, працівників тощо. На основі ваших відповідей система формує перелік процедур, які треба буде здійснити для реєстрації власної практики, і необхідні документи.

Крім того, на платформі описані етапи для створення бізнесу: про кожен крок можна прочитати детально. Розробники подбали, щоб інструкції були максимально повними і корисними. Тут можна знайти перелік необхідних КВЕДів, назви установ у вашому місті, особливості процедур. Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка