25 січня 2020 року
Державний реєстр медичної техніки і виробів медичного призначення Державний реєстр лікарських засобів Національний перелік основних лікарських засобів і виробів медичного призначення
Реєстр медико-технологічних документів Бази та реєстри Державної санітарно-епідеміологічної служби України
Державний формуляр лікарських засобів
Реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби Реєстр оптово-відпускних цін на вироби медичного призначення
Перелік закладів охорони здоров'я, яким надано право створювати медичні комісії з огляду кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів (2015) Реєстр косметичних та лікарських засобів, які містять генетично модифіковані організми або отримані з їх використанням
Перелік поточних міжнародних багатоцентрових клінічних випробувань та лікарських засобів та/або медичного обладнання (Товарів), дозволених для застосування у межах клінічних випробувань, наданих заявниками
Реєстр галузевих нововведень Природні лікувальні ресурси

Публічна інформація :: Бази та реєстри
Реєстр галузевих нововведень


Реєстр галузевих нововведень (Випуск 28-29, 2008 рік)

ДО УВАГИ РОЗРОБНИКІВ НОВОВВЕДЕНЬ ТА ФАХІВЦІВ, ЩО ЇХ ВПРОВАДЖУЮТЬ!

Реєстр галузевих нововведень № 28-29 2008 року вміщує інновації наукових установ системи МОЗ України, вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів, закладів післядипломної освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації та інновації, одержані за сумісними розробками навчальних закладів з науковими установами МОЗ та АМН України і закладами практичної охорони здоров’я.

Включені у Реєстр нововведення розроблені здебільшого за результатами науково-дослідних робіт, закінчених у 2006-2007 рр., або фрагментів НДР, що ще виконуються, та узагальнення клінічного досвіду фахівців.

З усіх питань, що стосуються використання у практичній роботі нововведень, які містить Реєстр (нових лікарських засобів, виробів медичної техніки, медичних технологій тощо) спеціалістам належить звертатись до їх розробників за телефонами, що зазначені у Реєстрі.

Цей Реєстр адресується, насамперед головним фахівцям (штатним та позаштатним) обласних, міських управлінь охорони здоров’я державних адміністрацій.

Пропозиції щодо оптимізації інноваційних процесів у галузі прохання надсилати до Українського центру наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи за адресою: 04655, м. Київ, вул. Богатирська, 32.


Завантажити: Reestr_30.rar ( 230.1 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка