12 листопада 2019 року

Оперативна інформація :: Санепідситуація
Оперативна інформація щодо спалахів інфекційних та паразитарних захворювань в Україні (станом на 13.01.2017)

Оперативна інформація щодо спалахів інфекційних та паразитарних
захворювань в Україні (станом на 13.01.2017)

 

Станом на 13.01.2017, в Україні зареєстровано 2 спалахи інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждали 15 осіб, у т. ч. 11 дітей.

а період з 07.01.2017 по – 13.01.2017 було зареєстровано 2 спалахи інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждали 9 осіб, у т. ч. 8 дітей.

В смт. Делятин, Надвірнянського району, Івано-Франківської області зареєстровано групове захворювання на кір (сімейне вогнище), захворіло 4 дитини. Проведено епідеміологічне розслідування випадків захворювання. Встановлено медичне спостереження за контактними особами. Проводиться санітарно-освітня робота серед населення.

В с. Бірки, Яворівського району, Львівської області зареєстровано групове захворювання на гостру кишкову інфекцію. Захворіло 5 осіб, з них 4 дітей. Всіх хворих в стані середньої важкості госпіталізовано до Львівської обласної інфекційної лікарні. Проводяться лабораторні дослідження. Захворювання пов'язано із вживанням продуктів домашнього приготування (голубців з м'ясом та торту «Тірамісу»). Проводиться санітарно-освітня робота серед населення з питань профілактики гострих кишкових інфекцій.

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка