12 листопада 2019 року

Оперативна інформація :: Санепідситуація
Оперативна інформація щодо спалахів інфекційних та паразитарних захворювань в Україні (станом на 20.01.2017)

Оперативна інформація щодо спалахів інфекційних та паразитарних захворювань в Україні (станом на 20.01.2017)

З початку поточного року, станом на 20.01.2017 в Україні зареєстровано 7 спалахів інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждало 33 особи, у т. ч. 25 дітей. Спалахи реєструвалися в Одеській, Вінницькій, Житомирській, Івано - Франківській, Львівській та Чернігівській областях.

За період з 14.01.2017 по 20.01.2017 було зареєстровано 3 спалахи інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждало 8 осіб, у т. ч. 14 дітей.

Серед мешканців м. Іллінці Вінницької області зареєстровано групове захворювання на гостру кишкову інфекцію. Захворіло 8 осіб, з них 6 дітей. Хворих в стані середньої важкості 14.01.2017 було госпіталізовано до інфекційного відділення Ілліницької центральної районної лікарні. Захворювання пов'язано із вживанням продуктів домашнього приготування (домашньої ковбаси та салату, заправленого майонезом). Проведено епідеміологічне розслідування.

Встановлено медичне спостереження за контактними особами. Проводиться санітарно-освітня робота серед населення з питань профілактики гострих кишкових інфекцій та сальмонельозу.

В смт. Ємільчине Житомирської області серед вихованців дошкільного навчального закладу № 3 «Веселка» зареєстровано групове захворювання на вірусний гепатит А, захворіло 4 осіб. Трьох хворих у стані середньої важкості госпіталізовано до інфекційного відділення центральної районної лікарні смт. Ємільчине, один з легким перебігом захворювання лікується амбулаторно. За контактними особами встановлено медичне спостереження. Обстежено 99 осіб. Для проведення лабораторних досліджень відібрано 6 проб питної води та 30 змивів на харчоблоці навчального закладу. Проведено поточну дезінфекцію. Відбулося засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, вжито заходів щодо усунення виявлених недоліків та забезпечення дотримання санітарних правил в навчальних закладах. Проводиться санітарно-освітня робота серед населення з питань профілактики вірусного гепатиту А. Серед мешканців с. Дмитрівка Татарбунарського району Одеської області зареєстровано групове захворювання на вірусний гепатит А. Захворіло 6 осіб, у тому числі 4 дітей. Хворих госпіталізовано до інфекційного відділення

Татарбунарської районної лікарні. За результатами епідеміологічного розслідування встановлено, що джерелом інфекції стала родичка хворих, яка перехворіла на вірусний гепатит А у грудні 2016 року. Для проведення лабораторного дослідження відібрано 30 змивів, 5 проб харчових продуктів та 7 проб питної води. Проведено заключну дезінфекцію. За контактними встановлено медичне спостереження та організовано вірусологічне обстеження. Проводиться санітарно-освітня робота серед населення з питань профілактики вірусного гепатиту А.

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка