12 листопада 2019 року

Оперативна інформація :: Санепідситуація
Інформація щодо спалахів інфекційних та паразитарних захворювань в Україні станом на 05.05.2017

Інформація щодо спалахів інфекційних та паразитарних захворювань в Україні
станом на 05.05.2017

З початку поточного року, станом на 05.05.2017, в Україні зареєстровано 62 спалахи інфекційних захворювань внаслідок яких постраждало 759 осіб, у т. ч. 695 дітей. За період з 28.04 по 05.05.2017 було зареєстровано 2 спалахи інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждало 10 дітей.

Серед дітей навчально-виховного комплексу, села Оскіл, Ізюмського району, Харківської області зареєстровано групове захворювання на гостру кишкову інфекцію. Захворіло 6 дітей, які відвідують дві групи: молодша – 5 випадків та старша - 1. Усіх хворих у стані середньої важкості госпіталізовано до інфекційного відділення Ізюмської центральної міської лікарні. Для проведення лабораторного дослідження відібрано 73 змиви, 10 проб харчових продуктів, 6 проб питної води. Обстежено 43 особи. Спеціалістами Комунального закладу охорони здоров´я «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Ізюм» оглянуто всіх контактних осіб, хворих не виявлено. Встановлено щоденне медичне спостереження. В закладі та домашніх осередках фахівцями відділення дезінфектології Ізюмської міськміжрайонної філії ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України»проведено заключну дезінфекцію.

В дошкільному навчальному закладі «Сонечко», м. Тлумач, Івано-Франківської області зареєстровано групове захворювання на кір. Захворіло 4 дітей, 3 хворих в стані середньої важкості було госпіталізовано до інфекційної лікарні, 1 знаходиться на амбулаторному лікуванні. У 2 хворих в сироватці крові виявлено ІgМ до вірусу кору, дослідження продовжуються. Стан щепленості хворих: не мають щеплень 2 особи, не мають даних про щеплення 2 особи. Проведено епідеміологічне розслідування. За контактними особами встановлено медичне спостереження.

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка