12 листопада 2019 року

Оперативна інформація :: Санепідситуація
Інформація щодо спалахів інфекційних та паразитарних захворювань в Україні станом на 12.05.2017

Інформація щодо спалахів інфекційних та паразитарних захворювань в Україні
станом на 12.05.2017

З початку поточного року, станом на 12 травня, в Україні зареєстровано 64 спалахи інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждало 795 осіб, у т. ч. 701 дитина.

За період з 05.05 по 12.05.2017 було зареєстровано 2 спалахи інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждало 36 осіб, у т. ч. 6 дітей.

Серед працівників ДСП «ЧАЕС» які проживають у гуртожитку та обідають в їдальні №19 ДП «Управління забезпечення функціонування об’єктів Чорнобильської АЕС», м. Чорнобиль, Київської області зареєстровано групове захворювання на гостру кишкову інфекцію. Захворіло 29 осіб. У всіх хворих з легкий перебіг захворювання. За місцем проживання хворих проведено поточну дезінфекцію. За контактними особами встановлено медичне спостереження. Для проведення лабораторного дослідження відібрано 100 змивів, 12 проб харчових продуктів, 7 проб питної води. Обстежено 30 осіб. Вишгородським міжрайонним відділом лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України» про спадах гострих кишкових інфекцій проінформовано голову Державного агентства з управління зоною відчуження. Надано письмові рекомендації комендантам гуртожитків щодо дотримання протиепідемічного режиму та головному лікарю медико-санітарної частини щодо встановлення медичного нагляду за контактними та хворими особами, які перебувають у гуртожитках. Славутицьким відділом лабораторних досліджень об’єкту з особливим режимом роботи ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України» про виникнення спалаху гострого гастроентероколіту проінформовано міського голову, начальника Славутицького відділу Броварської місцевої прокуратури, начальника Славутицького відділення поліції Броварського відділу поліції ГУ НП у Київській області, начальника Славутицького міського сектору ГУ ДСНС України у Київській області, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Броварському районі ГУ Держпродспоживслужби в Київській області.

В дошкільному навчальному закладі «Гірський струмок», м. Яремче, Івано-Франківської області зареєстровано групове захворювання на кір. Захворіло 7 осіб, з них 6 дітей та 1 дорослий. Трьох хворих в стані середньої важкості було госпіталізовано до інфекційної лікарні, інші перебувають на амбулаторному лікуванні. Заплановано відбір сироваток крові для вірусологічного обстеження у встановлені терміни. Стан щепленості хворих: не мають щеплень 2 особи, мають одне щеплення 4 особи та не має даних про щеплення у 1 особи. Проведено епідеміологічне розслідування випадків захворювання, встановлено медичне спостереження протягом 21 дня. Направлено рекомендаційні листи до адміністрації дитячого навчального закладу «Гірський струмок», міському голові та директору Департаменту освіти, науки, молодіжної політики Яремчанської міської ради.

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка